• Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Відповідно до плану роботи закладу дошкільної освіти на 2018-2019 навчальний рік було проведено педагогічну раду

«Трудове виховання дітей, як один із напрямів виховного процесу». Під час якої було розглянуто і обговорено

• Аналіз виконання рішень попередньої педради /Новікова Р.В./
  • «Створення умов для реалізації трудового виховання дітей з ООП в закладі дошкільної освіти» /Тручок Є.В./
  • «Основні прийоми у процесі формування загально трудових умінь у дошкільників з ООП» /Венгрен О.В./
  • «Моральне виховання у трудовій діяльності» /Дєткова А.В./
  • Тручок Є.В. ознайомила педагогів із результатами тематичної перевірки з питань трудового виховання дітей, надала рекомендації щодо усунення недоліків та розповіла про чергове засідання команди ППС за участю представника інклюзивно-ресурсного центру Савіної Ольги Сергіївни. Під час засідання було обговорено ефективність надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з ООП та надано рекомендації щодо забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.
  • Ейдетика для дорослих (практичні вправи)/Щербань Л.М/

Ми на мапі

АДРЕСА

І МАПА

Ми на мапі

Copyright © Дошкільний навчальний заклад №3 «Теремок». 2012-2013. Всі права застереженні!
При копіюванні матеріалів сайту посилання на http://dnz3.osvitakp.com.ua/ обов'язкове!

Designed by ArtGattino