Повідомлення
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Як загартовувати дитину: починати можна з перших днів життя

  Кожна мама хоче, щоб її дитина мала міцне здоров’я і не хворіла. Саме для цього вже з перших днів життя необхідно сприяти тому, щоб організм малюка міг успішно протистояти всіляким інфекціям. Загартовування – один з найбільш простих і ефективних способів.

Детальніше...

Як зацікавити свого малюка з’їсти чергову порцію каші

   На які тільки хитрощі не доводиться іноді йти батькам, щоб нагодувати своїх непосидючих малюків. Сучасний ринок дитячих товарів пропонує безліч пристосувань для полегшення процесу годування діток.

Нагодувати будь-якою ціною…

Детальніше...

Як купати грудну дитину

  Отже, ти нарешті повернулася з пологового будинку в рідні стіни. Поки малюк солодко спить у своїй колисці, ви разом з численною ріднею обговорюєте режим нового члена сім’ї. І якщо найважливіше питання – харчування – вже вирішене, пора поговорити про наступний номер вашої програми – купання.

Детальніше...

Як чистити дитині носик і вушка

  Маленький організм дитини – хороша саморегулююча система, і втручатися в неї без необхідності не слід. Але як дізнатися, коли виникне ця необхідність? Як чистити дитині носик і вушка, щоб не травмувати його? У цьому тобі допоможе наша стаття.

Детальніше...

Якщо у дитини загубилася улюблена іграшка …

   Більшість дорослих вважає дитячі проблеми і переживання несуттєвими. Однак, насправді, дитина ще більш вразливіша і чутливіша, і будь-яка негативна життєва ситуація сприймається ним як справжня трагедія. Тому якщо у малюка загубилася улюблена іграшка, будь впевнена – це для нього справжній кошмар, і важливо знати, як йому допомогти впоратися з ним. Якщо у дитини загубилася улюблена іграшка …

Детальніше...

ММД у дітей

      Діагноз мінімальної мозкової дисфункції у дітей в неврології з’явився порівняно недавно. У цього терміна є кілька синонімів, один з яких – синдром гіперактивності.     Діагноз ММД у дитини ставиться, як правило в початковій школі, або у віці 5-7 років. Саме тоді й починаються видимі прояви цього неврологічного розладу. Хоча вже з піврічного віку, невролог може запідозрити деякі ознаки ММД.

Детальніше...

Кропив’янка у дітей

      З якими тільки дитячими захворюваннями не доводиться зіткатися сучасним батькам. Екологія погіршується, а слідом за нею погіршується і здоров’я наших діток. Останнім часом кропив’янка у дітей набирає обертів і все частіше зустрічається в повсякденному житті. Щоб не впустити момент і вчасно розпізнати кропив’янку –

Детальніше...

Кишкова інфекція у дітей

   Найпоширенішим захворюванням, що вражає шлунково-кишковий тракт є кишкова інфекція. Її збудником є хвороботворні мікроорганізми, які містяться в неякісній продуктах рослинного і тваринного походження. Доросла людина з сильним імунітетом швидко впорається з потенційною недугою, а ось здоров’я дитини може суттєво погіршитися.

Детальніше...

Кесарів розтин та антибіотики — причини дитячого ожиріння

       Вчені для свого дослідження скористалися записами історій хвороби 800 тисяч жінок з Данії за 30 років, які перенесли кесарів розтин, порівнявши їх із записами по жінкам, які пройшли через природні пологи. Виявилося, що жінки з першої категорії при наступній вагітності на 12% частіше стикалися з мертвонародженими дітьми.

Детальніше...

Кашель у дитини

   Інфекції та різні недуги, на жаль, починають переслідувати дітей вже з ранніх років. Наприклад, кашель у дитини можна назвати одним з найбільш поширених захворювань. І тут дуже важливо вчасно вдатися до ефективного лікування і не запустити хворобу, яка може поступово перейти у пневмонію, що загрожує різними загостреннями і ускладненнями. Найкращою радою для всіх батьків буде відмова від лікування дитини народними методами і підручними засобами, а звернення до лікаря.

Детальніше...

Глютен у дитячому харчуванні

   Для кожної матусі дуже важливо, щоб її дитина була здоровою, для цього вона повинна харчуватися корисними продуктами, особливо в перший рік життя. Через збільшення кількості випадків в США і Європі непереносимості глютену у дітей, стали контролювати вміст цього компонента в продуктах дитячого харчування. Зі статті ви дізнаєтеся, що таке глютен, чим він шкідливий, і що робити, якщо у дитини на нього алергія.

Детальніше...

Зволожувач повітря

Нарівні із затишною колискою і манежем з іграшками невідємним атрибутом кожної дитячої кімнати є зволожувач повітря. Новонароджені малята дуже чутливі до навколишнього середовища, їх шкіра дуже ніжна і м’яка. Тому,  надзвичайно важливо створити максимально сприятливий мікроклімат, не надаючи негативної дії на організм.

Детальніше...

Дитяча стоматологія

Для багатьох людей до цих пір незрозуміло, в чому ж відмінність дитячої та дорослої стоматології. Давайте розберемося, чому дитяча стоматологія відрізняється:

- Будова молочних зубів сильно відрізняється від будови постійних зубів. Наприклад, тим, що коріння молочних зубів розсмоктуються перед їх випаданням.

Детальніше...

Грудничок впав з ліжка: що робити?

     Той факт, що діти в силу своєї гіперактивності падають досить часто, ні для кого не відкриття. Але коли малюк, ще не вміє ні сідати, ні повзати, але вже навчився перевертатися, вперше падає з ліжка або коляски, мама відчуває одночасно крижаний жах і муки сумління з приводу «я-погана-мати». Порив відразу ж бігти по лікарях, робити УЗД всіх органів – цілком зрозумілий. Чи немає струсу мозку? Чи не зламав чогось малюк?

Детальніше...

«Відьмине молоко» у новонародженого

        Гормони здатні викликати складні біохімічні процеси в організмі, особливо у великих дозах, особливо – в організмі новонародженої дитини. І якщо ти не маєш медичної освіти, багато речей, що відбуваються з новонародженим, можуть здатися тобі просто шокуючими.

Детальніше...

Ми на мапі

АДРЕСА

 

І МАПА

  

Ми на мапі

Copyright © Дошкільний навчальний заклад №3 «Теремок». 2012-2013. Всі права застереженні!
При копіюванні матеріалів сайту посилання на http://dnz3.osvitakp.com.ua/ обов'язкове!

Designed by ArtGattino